ELEAF İSTİCK PİCO MELO3 75W

Eleaf IStick Pico 75W Piyasadan Çok Satan Ve Başlangıç Seviyesinde Kullanılacak En Iyi Ürün Diyebiliriz, Eğer Sizlerde Sigarayı Bırakmaya Adım Attıysanız Ve Gerçekten Kararlıysanız Sizlere Kesinlikle Bu Ürünü Tavsiye Ederiz.

Bir Çok Kişi Için Ideal Olan Ve Başlangıç Için Mükemmel Bir Ürün Olan Eleaf IStick Pico 75W Fiyat‘ıda Uygundur Ve Bütçenize Dosttur.

Elektronik Sigara Dünyasında Yeni Olmanız Sebebi Ile Piyasa Ile Tanışmanız Adına Sizlere Bu Ürünü Gerçekten Samimi Bir Şekilde Önermekteyiz.

Eleaf IStick Pico 75W Satın Almak Için Ve Destek Bilgi Için Canlı Destek Hattımız Ile Iletişime Geçebilirsiniz.

Dilerseniz Ürünü Satın Alırken PİL Siparişide Verebilirsiniz.Ürün Ile Uyumlu Olan Pilleri Seçeneklerden Seçerek Sepetinize Ekleyebilirsiniz.

75 W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 2.0ml Likit Kapasitesi | 510 Tip | 18650 Pil Uyumluluk

Bir Çok Özelliği Bulunan Bu Ürün Fiyat Ve Kalite Bakımından Piyasanın En Iyisi Diyebiliriz, Orta Seviye Bir Elektronik Sigara Kullanıcısı Düşünmeden Bu Ürünü Alabilir Ve Kullanabilir.
Aylarca Sorun Çıkartmadan Kullanabileceğiniz Bir Ürün Olan Eleaf IStick Pico 75W Sizleri Asla Yarı Yolda Bırakmayacaktır.
Eleaf Markasının Göz Bebeği Olan Istick Pico‘nun Yedek Parçalarıda Piyasada Sorunsuz Olarak Bulunmaktadır.Pek Sorun Çıkartmayan Bu Ürünü Kesinlikle Buharkeyf.Com Ekibi Olarak Tavsiye Etmekteyiz.

İSTİCK PİCO KİT

Ürün Detayları: IStick Pico Yenilikçi, Kompakt, Üstün Özelliklere Sahip Rağbet Gören Bir Cihazdır. Bir Adet Değiştirilebilir 18650 Pil Ile Güçlendirilmiştir Ve 75W Maksimum Çıkış Sunar. Ayrıca VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR Modları Arasında Geçiş Yapabilirsiniz. Üstten E-Likit Dolum Sistemi, Gizli Hava Akımı Kontrolü Ve Sökülebilir Yapısı Ile Birlikte Yeni MELO III Mini IStick Pico Için En Iyi Eşleşmedir.

ÜRÜN DETAYLARI:

Boyut: 45mm*23mm*70.5mm
Bağlantı Parçası: 510
Pil Tipi: High-Rate 18650 Pil
Pil Tipi: (Devamlı Deşarj Akımı 25A Değerinden Yüksek Olmalıdır)
Çıkış Modu: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3) Modları
Watt Çıkışı: 1-75W
Rezistans Aralığı: 0.05-1.5ohm (TC Modlarında)
Rezistans Aralığı: 0.1-3.5ohm (VW/Bypass Modlarında)
Sıcaklık Aralığı: 100-315℃/200-600℉ (TC Modlarında)
Renk: Full Siyah, Fırçalanmış Gümüş, Canlı Pembe, Siyah, Gri, Gümüş, Beyaz, Parlak Siyah-Bronz, Beyaz-Bronz